İçeriğe Git İçeriğe Git Alt Bölüme Git
Her seyahatte giden başka sensindir, dönen başka. Türkiye’de ilk defa debit karta Mil veren Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit kartın seyahatinin her anında senin yanında. Ayrıca her alışverişlerinizden bireysel kredi kartınıza göre her zaman %10 daha fazla Mil kazanırsınız.

Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit ile Kolayca Mil Biriktirin! 

Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit Kartınız ile alışverişlerinizden harcama kategorisi, Türk Hava Yolları üyelik statüsü, Kuveyt Türk üyelik tipinize göre değişen oranlarda Mil kazanırsınız.  Ne kadar Mil kazanacağınızı öğrenmek için tıklayınız.
 
Yurt içi Türk Hava Yolları satış ofisleri, 0850 333 0 849 , www.thy.com.tr ve Türk Hava Yolları mobil uygulaması üzerinde satın alacağınız uçak biletleri için 1 TL harcamanıza 1 Mil kazanırsınız.
 
Türk Hava Yolları Özel Yolcu Programı Miles&Smiles üyelik statünüz Classic Plus ise alışverişlerinizden %25 daha fazla Mil kazanırken, Elite veya Elite Plus ise %50 daha fazla Mil kazanırsınız. Üyelik statülerinin gerekliliklerini öğrenmek için tıklayınız.
 
Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit Kart ile kredi kartındaki harcama oranlarına göre her zaman %10 daha fazla Mil kazanabilirsiniz. Sadece Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit Kartınız var ise aylık harcama toplamınız 1,000 TL’yi geçtiğinde kazandığınız Miller Türk Hava Yolları üyelik hesabınıza aktarılırken Platin veya Private kredi kartınız var ise 1,000 TL sınırı olmadan her harcamanız her ayın 5.gününde Türk Hava Yolları üyelik hesabınıza aktarılır. 

Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit ile Anlamlı Seyahatlere Kolayca Yol Alın! 

Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit Kartınız ile biriktirdiğiniz Miller ile Türk Hava Yolları ve Star Alliance üyesi hava yollarında kendinize veya sevdiklerinize ödül bilet düzenleyebilirsiniz.
 
Ödül biletinizi Türk Hava Yolları mobil uygulaması, 0850 333 0 849 Türk Hava Yolları Çağrı Merkezi, www.thy.com.tr ve Türk Hava Yolları satış ofislerinden alabilirsiniz. 
Biriktirdiğim Millerim ile nereye uçabilirim ve ödül bilet detaylarını öğrenmek için tıklayınız.
 
Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit kartınız ile Miles&Smiles üyelik hesabınızda biriken Miller Türk Hava Yolları’nın online alışveriş sitesi shopandmiles.com alışveriş yapabilirsiniz. Alışverişinizin bir kısmını Milleriniz ile yaparken kalanı için Miles&Smiles Kuveyt Türk Platin kartınızı kullanabilirsiniz.

Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit ile Seyahatin Her Anı Daha da Anlamlı!

Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit kart sahipleri Halalbooking Loyalty Club’da ücretsiz bir yıllık Diamond statüsü kazanmaya hak kazanırlar. Bu statü sahiplerine HalalBooking.com'da yer alan, dünya genelinde birçok otelde özel indirimler ve ayrıcalıklar sunulmaktadır. Hemen faydalanmak için tıklayınız.
 
Sabiha Gökçen (Plaza Premium Lounge iç ve dış hatlar) ve  MasterCard LoungeKey ile İstanbul (İGA dış hatlar), Ankara (Primeclass Lounge iç hatlar, Comfort Lounge dış hatlar), İzmir (Primeclass Lounge iç ve dış hatlar), Bodrum (Primeclass Lounge iç hatlar, Comfort Lounge dış hatlar), Dalaman(CIP Lounge) ve Antalya(CIP Lounge İç ve Dış Hatlar) havalimanlarında, dünyada ise Mastercard LoungeKey kapsamında 1100'den fazla anlaşmalı havalimanlarında bir misafiriniz ile birlikte %50 indirimli lounge hizmeti sunuyoruz. Anlaşmalı LoungeKey üyesi olan havaalanı listesi için tıklayınız.
 
Miles&Smiles Kuveyt Türk Debit kart sahipleri yurtdışı seyahatleri için yılda 15 güne kadar Yurtdışı Seyahat Sigortasından ücretsiz yararlanıyor. Bir takvim yılı içerisinde 1 kere olmak şartıyla yılda 15 güne kadar Geniş Kapsamlı Yurtdışı Seyahat Sigortasından ücretsiz yararlanırsınız.  Yurtdışı seyahat sigortasının detaylarını öğrenmek için tıklayınız.

Müşteri Ol 

Kuveyt Türk Mobil
görüntülü görüşmeyle hemen
müşterimiz olun.