Arama Yapın

Finans Portalı

Piyasa Özeti

Son Güncelleme:
BIST piyasalarında oluşan tüm verilere ait telif hakları tamamen BIST'e ait olup, bu veriler tekrar yayınlanamaz. Piyasa verileri Forinvest tarafından sağlanmakta olup BIST verileri 15 dakika gecikmelidir.

Döviz Çevirici

Hisse Son Değer Değişim (%)
Hisse Son Değer Değişim (%)
Son Güncelleme:
Alış Satış Günlük (%)
Son Değer Fark Günlük (%)

Kâr Payı Oranları

Vade TL (%) USD (%) EUR (%)
  • Brüt kâr payı oranları 100.000 TL / USD / EUR mevduat baz alınarak hesaplanmıştır.
  • Vadesi bugün dolan katılma hesaplarına dağıtılan kâr payı oranı ile hesaplanmıştır.

Kira Sertifikaları

ISIN Döviz Cinsi Alış Getiri (%) Satış Getiri (%) Vade Sonu

Ekonomi Bültenleri

Yatırım Fonları Yatırım
Fonları
Detaylı Bilgi

Döviz ve Altın Hakkında

Kurlar gösterge kurlarıdır. İşlemler için herhangi bir bağlayıcılığı yoktur. Yapılacak işlemlerde internet veya mobil şube kurları geçerlidir.

BIST isim ve logosu, Koruma Marka Belgesi altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz. Piyasa verileri Foreks tarafından sağlanmaktadır. Uygulamamızdaki BIST verileri 15 dakika gecikmelidir.

Dolar, dünyada en yaygın kullanılan para birimlerinden biridir. Bazı ülkelerin resmi para birimi olan Dolar ülkemizde Altın ve Euro gibi tercih edilen bir döviz türüdür. Bu sebeple ülkemizde döviz piyasasında yatırımcılar tarafından Dolar kuru yakından takip edilmektedir.

Dolar TL (USD TRY) paritesi yani 1 Dolar’ın kaç TL’ye karşılık geldiği sürekli değişkenlik göstermektedir. Yurt içi ve yurt dışı gelişmelere bağlı olarak anlık değişiklik gösteren Dolar alış satış fiyatını canlı olarak Finans Portalı sayfamızdan izleyebilirsiniz.

Anlık olarak sadece Dolar alım satım kurlarını değil, EUR-TL gibi diğer döviz kurlarını da takip edebilir, EUR-USD döviz ikilisinin güncel kurlarına da ulaşabilirsiniz. Sayfamızdaki döviz çeviriciyi kullanarak döviz hesaplamalarınızı yapabilirsiniz.

Altın, dünyanın en değerli metallerinden bir tanesidir. Altını diğer metallerin arasından bu kadar öne çıkaran şey ise çok daha kolay işlenebilmesidir.

;